Eleaf iJust S 3000 Mah Elektronik Sigara


ÜRÜN FİYATI
189 TL


RENK SEÇENEKLERİ


                ADET
Detaylı Bilgi için 0212 541 70 70 nolu numaradan Bize Ulaşabilirsiniz.
                ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Eleaf iJust S 3000 Mah Elektronik Sigara

Eleaf tarafından e-sigara iJust S, iJust 2 Setinin bir üst modelidir. Bu, Eleaf iJust serisinin bir alt-ohm kalem kısmıdır ve bir alt-ohm tankına sahip diğer benzer kitlerle karşılaştırıldığında şaşırtıcı derecede uygun maliyetlidir. Aldığı yüksek performans dereceleri, para için büyük bir değer sağlar. Eleaf iJust S 3000mah Elektronik Sigara'nın kullanımı basittir ve yeni başlayanlar için mükemmel olmasını sağlamak için aşka kolay düşmektedir. 4mL tankı, çeşitli coillerle eşleştirilebilen bir üst dolgu tasarımıdır ve saatlerce vaping keyfi için 3000 mAh pil ile birlikte gelir.

Özellikleri ve özellikleri:

24.5mm çapı
Yükseklikte 139mm
4 mL Suyu Kuyusu
Üst Doldurma Tasarımı
3000 mAh Şarj Edilebilir Pil
2 Tam Güne Kadar Pil Ömrü
0.3 ohm Coil
Kutuda 0,5 ohm EC Yedek Coil Dahil
Kutuda Dahil Olduğu 0.18 ECL SS316 Yedek Coil
Siyah veya Gümüş olarak mevcut
Görünüm:

Küçük ve silindir şeklinde, kompakt bir kaleme benzeyecek şekilde tasarlanmıştır. Siyah veya gümüş olarak mevcuttur.

Eleaf iJust S Paket içeriği:


3 Adet Coil: Önceden takılmış 0.3 ohm EC coil, ayrıca 0,5 ohm EC coil ve 0,18 ECL SS316 coil
Pil için mikro USB şarj cihazı
Hava akışını ayarlamak için silikon halka

Detaylar:

Bataryanın ömrü, kullanılan bataryaya büyük ölçüde bağlıdır. 0.18 ohm ECL coili ile günde 10 mL'den az likit tüketmediğiniz sürece bunu bir gün içinde bitiremiyeceksiniz. 0,5 ohmluk bir coile geçin ve iJust S, şarj olmaksızın tam iki gün sürebilir. Ürünle birlikte verilen USB şarj cihazını kullanarak, batryanın tam şarjı tekrar dolması için yaklaşık 3 saat sürmesi gerekecektir.

Kutuda Eleaf iJust S Elektronik Sigara Setine önceden takılmış 0.3 ohm EC coili ile bulacaksınız. Aynı zamanda güç ve lezzet çeşitleri ile deney yapmak için 0,5 ohm EC coil ve 0.18 ECL SS316 coili ile birlikte gelir. Pil için bir mikro USB şarj cihazı ve hava akışını ayarlamak için kullanılan bir silikon halka vardır.

Gelişmiş bir e-sigara kullanıcısı, Eleaf iJust S'yi kendi zevkleri için çok kolay bulabilir. Kendi mükemmel buharlarını bulmak için farklı watt ayarları ve sıcaklıklarla oynayamayı özleyebilecekler. çekim ve gündelik inhaler yeni gelenler, özellikle fiyat için cihazın basitliğini seveceksiniz. Bazı kullanıcılar, fiyat etiketinin bu cihaz için elde ettiği zevk miktarı için çok düşük olduğunu bile öne sürüyor. İJust S ile, diğer e-sigara modelleri kadar sofistike olmasa bile, paranız için çok fazla duman alıyorsunuz.

Profesyonel İnceleme ve Değerlendirme:

“Güzel hava akımı”

“Üzerinde hava akışı gerçekten harika”

“Kullanması çok kolay ve basit”

“Bu şeyin ortaya çıkardığı lezzeti gerçekten çok seviyorum”