Vaporesso Revenger Kit 220W Elektronik SigaraDetaylı Bilgi için 0543 541 70 70 nolu numaradan Bize Ulaşabilirsiniz.
Vaporesso Revenger 220W Kit, Vaporesso'nun Amiral Modeli Revenger NRG Tank 5ml likit kapasiteli son sürümü, oled ekranı ile yönlü ile eşleştirmek için tasarımlar kapsamlı çıkış ayarları ile OMNI Pano 2,0 tonozlu ve ileri görüşlü, Vaporesso Revenger 220W Elektronik Sigara yeni amiral gemisi platformu, NRG Alt Ohm Tank. Vaporesso Revenger Elektronik Sigara 220W Box Mod, Vaporesso'nun en modern özelliklerinin tümünü entegre ederek, dayanıklı alüminyum alaşımlı kabuk üzerine çevresel olarak Kalıp İçi Etiketleme (IML) enjeksiyonunu benimsemek için inşa edilmiştir. Şasi, cömert ve aerodinamik tasarım unsurları, ergonomik bir kontur ve olağanüstü bir vitrin parçası oluşturmak için ince modern vurgulama ile uygular. 

Vaporesso'nun en güçlü yonga seti ile çalışan yeni OMNI Board 2.0, çok yönlülüğün çok yönlülüğünü sağlayan Özelleştirilmiş Eğri Watt (CCW) ve Özelleştirilmiş Sıcaklık Eğrisi (CCT) modları gibi 5 ila 220W çıkış aralığına ve çok sayıda çıkış moduna sahiptir. CCW modunda, kullanıcılar ikinci kez watt çıkışını saniyede kişiselleştirebilir ve her yarım saniyede bir kontrolü hızlandırabilirken, CCT kullanıcılara daha fazla kontrol sağlamak için kullanım sırasında özelleştirilebilir sıcaklıklarla takımını takip eder.
Ayrıca, ek standart güç yöntemleri için Bypass Modu, Akıllı Değişken Watt Modu ve TCR Ayarlamaları özelliklerine de sahiptir. Entegre 0.96 inçlik OLED ekran, Gerçek Zamanlı Saat ayarının yanı sıra, önemli verilerin eksiksiz bir şekilde aranması ile verimli kullanım ve ayarlama sunar. Her kit ile birlikte yeni Vaporesso NRG Sub-Ohm Tank, en son amiral gemisi Sub-Ohm platformu, 5mL meyve suyu kapasitesi, Slide-n-Fill üst dolgu tasarımı, Delrin damla ucu, çift alt hava akımı kontrolü ve tanıtım GT Cores . GT Cores, her yapıda geleneksel pamuk ve imza cCell Seramik ile çok çeşitli coil seçenekleri sunar.

Vaporesso Revenger Renkler: Black Siyah, Red Kırmızı, Blue Mavi, Aluminum Gümüş, Rainbow Gökkuşağı

Vaporesso Revenger Paket içeriği:

1 Vaporesso Revenger Kutusu Mod 
1 Vaporesso NRG Mini Clearomizer tankı 2ml
1 Vaporesso GT4 Çekirdek 00:15 Ohm coil (30-70 watt)
1 Vaporesso GT8 Çekirdek 00:15 Ohm coil  (50-110 watt)
1 Vaporesso NRG yedek cam 
1 Vaporesso yedek 
(bir Vaporesso kılavuzu ayrıca İngilizce) 
1 güçlü USB kablosu

MOD İÇİN ÜRÜN VERİLERİ
Boyutlar: 89.0 x 45.0 x 28.0 mm
Çıkış gücü 5.0-220.0 watt
2x18650 pil ile çalışma (dahil değildir)
Voltaj aralığı: 0.1-5 volt
Direnç aralığı: 0.05-5.00 ohm
Sıcaklık aralığı: 100 - 315 ° C
Modlar: Akıllı VW / CCW / VT / CCT / TCR / Baypas
Görüntüleme: 0,69 OLED

TANK İÇİN ÜRÜN VERİLERİ
GT coil sistemi
Tüketim ve Isı Koruma Sistemi
Üst dolum
Hava akımı ayarlanabilir
sızdırmaz
5 ml kapasite
26,5 mm çap
Boyut 26.5mm x 56mm

YORUM YAZIN


Lütfen derece seçin

     GÖNDER

SAYFALAR